Główna Lifestyle Travel

Berlin – Fotorelacja

W ostatni weekend wybraliśmy się do Berlina. Była to nasza druga wizyta w stolicy Niemiec. Kolejny raz podróżowaliśmy autobusem. Tym razem padło na Simple Express, w którym trafiliśmy na promocję biletów i koszt podróży w jedną stronę, na osobę wyniósł nas 38 złotych. Sami widzicie, że szkoda byłoby nie skorzystać z takiej okazji. No dobra, jest oczywiście minus takiej wycieczki, ale chyba tylko jedyny. Jest to mianowicie sama podróż, która trwa ok. 10 godzin. Na szczęście zdecydowaliśmy się na nocny kurs, więc zdecydowaną większość trasy, po prostu przespaliśmy. Co do samego autokaru, to musimy przyznać, że fotele są komfortowe, jest sporo miejsca na nogi, a na dodatek każdy z pasażerów ma do dyspozycji tablet, wbudowany w zagłówek, na którym znajduje się spora baza filmów, muzyki czy mini gier. Nam udało się obejrzeć „Bogowie” z Tomaszem Kotem i nie dziwimy się, że film ten uznano jednym z najlepszych polskich filmów ostatnich lat.

Zatrzymaliśmy się w jednym z berlińskich hosteli – Heart of Gold (tutaj znajdziecie więcej informacji) Skorzystaliśmy, jak przy większości naszych podróży, ze strony booking.com.

Dobra, dobra, teraz czas na danie główne, czyli trochę fotek z naszego wypadu. Wszystkie robione iphonem, więc może jakość nie będzie świetna, ale postawiliśmy na takie rozwiązanie, gdyż na krótki, weekendowy wyjazd nie chciało nam się zabierać sporej i ciężkiej lustrzanki.

Miłego oglądania!

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *