Główna Travel

Agios Nikolaos czyli greckie Saint Tropez

Cześć!

Tak jak obiecaliśmy, dzisiaj pokażemy wam trochę zdjęć z Agios Nikolaos, czyli małego miasteczka na wschodzie wyspy. A poświęcamy mu osobny wpis, bo urzekło nas od pierwszego wejrzenia. Niestety zdajemy sobie sprawę, że żadne zdjęcie nie odda jego uroku i klimatu.

Agios Nikolaos jest bardzo popularnym kurortem na Krecie, chociaż nie wszyscy tam docierają. Po pierwsze, położone jest na wschodzie wyspy, więc np. z okolic Chanii jest to spory kawałek. A po drugie nie zawsze jest to miejsce polecane jako pierwszy wybór wśród wycieczek fakultatywnych. Ze swojej strony możemy polecić oczywiście zwiedzanie na własną rękę, ponieważ wtedy nie jesteśmy ograniczeni ani czasem, ani grupą, z którą przyjechaliśmy. Najlepsze co można zrobić w Agios Nikolaos to po prostu zabłądzić i powoli przechodzić z uliczki w uliczkę, aby chłonąć klimat tego Saint Tropez w greckim wydaniu. Zresztą zobaczcie sami 🙂

A jeżeli oprócz Agios Nikolaos chcecie zobaczyć więcej, polecamy nasz krótki vlog z całego wyjazdu na Kretę, do którego przejdziecie TUTAJ.

IMG_0327 IMG_0491 IMG_0462 IMG_0471 IMG_0557 IMG_0566 IMG_0582 IMG-1090 IMG-1092 IMG-1095 IMG_0285 IMG_0565 kreta

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *