Główna

Sezon rozpoczęty

Pogoda nadal jest w kratkę, trochę zimy, trochę lata, jak to bywa w kwietniu.

Kilka dni temu było bardzo ciepło, co można było zauważyć jak dużo osób wyszło z domu. To powiew lata sprawił, że postanowili spędzić ten czas aktywnie, na powietrzu. My oczywiście nie mogliśmy być gorsi. Cały dzień spacerowaliśmy po mieście, głównie na Powiślu. Przechadzając się między kolejnymi uliczkami zauważyliśmy, że miłośnicy sportu wyciągnęli swoje sprzęty. Rowery, skutery, hulajnogi, deskorolki, rolki. Wszystko to poszło w ruch. W taki słoneczny i ciepły dzień można powiedzieć jedno – sezon został rozpoczęty.

A wy czy już go otworzyliście?

Jeżeli nie posiadacie roweru lub też nie lubicie na nim jeździć zdecydowanie polecamy plażę nad Wisłą, przy moście Poniatowskiego, która stała się już kultową wśród mieszkańców Warszawy, a w ten konkretny dzień wypełniona była po brzegi. My bardzo lubimy urządzać tam małe pikniki, które nie obejdą się bez małego grilla;) Bo jeżeli jeszcze tam nie byliście to musicie wiedzieć, że jest to tam dozwolone. Oby takich dni było co raz więcej w najbliższym czasie.

Jeżeli chodzi o naszą stylizację był to szybki streetowy look. Miało być bardziej casual, ale pogoda nastroiła nas na trochę więcej luzu.

Oceniajcie i komentujcie, bo jesteśmy ciekawi waszych opinii.

Take care!

jgjgDSC_1525 9page12 jgjgDSC_1513 jgjgDSC_1488 jgjga jgjgDSC_1555 jgjgDSC_1588 jgjg314 jgjgsg jgjgDSC_1620 jgjgDSC_1642

Marta: kurtka – no name, bluzka – primark, spodnie – pinkie, buty – converse, okulary – primark

Robert: bluza – bershka, t-shirt – primark, spodnie – h&m, buty – asics gel lyte III, okulary – no name, czapka – starter

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *