Fashion Główna

Quadem na plażę

Kolejna z naszych sesji, które zrobiliśmy jeszcze na Zakynthos. Wiemy, że mamy już listopad, ale jeżeli widzieliście poprzedni post, to wiecie już, że zajmowanie się takimi zdjęciami daje nam wiele pozytywnych emocji i wspomnień, w sumie nie tak dawnych, wakacji. Na zdjęciach towarzyszy nam quad z jednej z wypożyczalni, których na wyspie mnóstwo. Taki pojazd jest świetną opcją na zwiedzanie wyspy, jako że nie jest ona duża. Można w ten sposób dojechać do małych plaż, do których turyści często nawet nie docierają. Jest to też dobry sposób na gorące i słoneczne dni. Pamiętajcie tylko, że decydując się na taki środek transportu, podczas jazdy nie czuć wysokiej temperatury i promieni słońca, dlatego zawsze zabezpieczajcie się odpowiednim kremem. Kolejną sprawą jest bezpieczeństwo, na które stawiamy przede wszystkim. Kask i odpowiedzialna jazda, to jest to na co trzeba zwrócić główną uwagę, ponieważ miejscowi poruszają się po wyspie w szalony sposób.

Oglądajcie i dawajcie znać jakie są wasze ulubione formy zwiedzania na wakacjach!

12 3 1 5 6 8 2 10 14 15 18 21 16 20 17 11 19

Marta: bluzka-primark, jeansy-bershka, buty-sinsay, okulary-biedronka

Robert: t-shirt-bershka, kamizelka-bershka, spodnie-pull&bear, buty-converse, czapka-starter, okulary-h&m

Share

0 Comments

 1. Московская компания по ремонту компьютерной и оргтехники в Москве и Московской области:

  Компания окажет для Вас услуги по настройке компьютерной техники с выездом на дом. мастера компании установят Windows и программы, помогут подключить wi-fi и настроить оборудование.
  Удаление вирусов с Вашего компьютера, установка необходимого антивирусного программного обеспечения. Чистка компьютера от пыли, настройка работоспособности, замена термопасты.
  Компьютерный мастер приедет в течение часа и произведет работы всё качественно. Предоставляется гарантия на все виды работ и услуг. – http://remcom.group/ремонт_ноутбуков_в_москве/
  Также, производится ремонт другого оборудования. Ссылки на сайт компании –
  ремонт ноутбука,
  ремонт ноутбука москва,
  ремонт ноутбуков москва, ремонт ноутбуков,
  ремонт компьютера москва,
  ремонт компьютеров москва.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *